En auktoriserad tävlingssekreterare i bruks får tjänstgöra på bruksprov och lydnadstävlingar.
Men man får inte tjänstgöra på rallylydnadstävling.
En auktoriserad tävlingssekreterare i rallylydnad får tjänstgöra på rallylydnadstävlingar och
lydnadstävlingar. Men man får inte tjänstgöra på bruksprov.
Klubb Namn Mejl Telefon
Arvika Gull-Britt Karlsson arvikabrukshundklubb@tele2.se 076-764 56 04
Arvika Therese Larsson theresetezlarsson@hotmail.com
Arvika Marita Arvidsson ma.arvidsson@hotmail.com
Arvika Therese Wennerström azzie@telia.com 070-686 97 93
Bengtsfors Anna Haag haaga80@gmail.com
Bengtsfors Anna Nilsson anna__lantz@hotmail.com 070-3056517
Bengtsfors Anita Emanuelsson anem@hotmail.com 070-3537004
Bengtsfors Anette Gustavsson annette.zorro@telia.com 073-4281287
Bengtsfors Berit Olsson olssonberit@hotmail.com 073-0220399
Bengtsfors Mona Norgren mona.norgren@g.mail.com 070-9116784
Ed Jeanette Selindh jselindh@hotmail.com 070-353 60 48
Filipstad Yvonne Olofsson arlingsberg@gmail.com 070-6397493
Filipstad Christina Iversen tina.iversen@hotmail.se 070-545 72 17
Filipstad Carola Sveningsson carola.svenningsson@swipnet.se 073-8095402
Forshaga Anneli Bergström annelibergstrom@telia.com 070-2253659
Grums Inger Thorin 12279@telia.com 0555-12279
Grums Eva Ljungberg ljungberge@hotmail.se 070-5758808
Grums Peter Axelsson Peter@reducks.se 070-2350101
Grums Anna Bejmo anna.bejmo@hotmail.com 070-2529791
Grums Annika Woupio wiljabus1@gmail.com 076-1480234
Grums Marie Svartmo marie.svartmo@gmail.com 076-8151535
Grums Ingegerd Wiren minna480@hotmail.com 070-886 94 93
Hagfors Anna Lindstedt Uhlin velpanna@hotmail.com
Hagfors Ingrid Birath ingrid.bi@live.se 070-2937646
Hagfors Britt Skålberg mannefall@spray.se 073-848 79 31
Hagfors Jennie Sjöström Persson jennie.sjostrom@skolor.hagfors.se 070-6844170
Hagfors Kicki Davidsson tavlingssektorn.hbk@live.se
Hammarö Inger Hillskog Roth hillskogrothi@hotmail.com 054-56 17 01
Hammarö Mari Andersson miratrolla@hotmail.com
Hammarö Cecilia Norlander cissi.norlander@hotmail.com 070-228 44 20
Hammarö Sara Moradi  saramazdi@hotmail.se 070-4541007
Hammarö Anna Svensson Höök annasvensson-hook@hotmail.com 070-3829544
Hammarö Jessica Magnusson miss_magnusson@yahoo.se 073-4349987
Hällefors Kicki Haraldsson kickiluring@telia.com 070-3434031
Hällefors Malin Dybeck maliin_dybeck@hotmail.com 076-1480441
Hällefors Anna-Lena Gerhardsson faustbork@hotmail.com 072-2224974
Hällefors Inga-Lill Gustavsson  il.riisagergustafsson@telia.com 070-2996246
Karlskoga Jenny Jansson klippan725@telia.com 0586-922 44
Karlskoga Jessica Myhre  j.myhre@live.se 0586-59989
Karlskoga Britt-Marie Martinsson rikkisally@hotmail.com 070-4698683
Kil Kerstin Gustafsson roland-kerstin@live.se 070-7774890
Kil Irene Svensson irene.bir.svensson@gmail.com
Kristinehamn Christin Hubinette jilda33@hotmail.com 070-5989055
Kristinehamn Maria Nilsson marianilsson46@hotmail.com 070-591 54 45
Kristinehamn Carina Åberg ronja96@hotmail.com 0550-815 32
Kristinehamn Eva-Britt Hubinette evabritt@rocketmail.com 070-2196716
Mellerud Helen Torstensson helentorstensson@telia.com 0735-704760
Mellerud Maria Ihrén criiz@live.se 070-512 16 89
Mellerud Ingrid Hansen torpm@hotmail.com 070-9324671
Munkfors Robin Rådström caracasonnes@telia.com 073-0214725
Munkfors Gunilla Eriksson caracasonnes@telia.com 073-8110477
Säffle Karl-Gustav Carlson karl-gustav.carlsson.50@swipnet.se 070-328 27 91
Säffle Linda Eskfeldt linda_e_1986@hotmail.com 070-6886640
Torsby Sandra Segerstedt sandra.segerstedt@hotmail.com 070-2818446
Torsby Caroline Kristiansen caroline173kristiansen@hotmail.com 070-2665582
Torsby Sari Norman sari.norman84@gmail.com 073-8339789
Torsby Marika Bornstedt bornstedt1970@hotmail.com 070-3834494
Torsby Linda Håkansson linds_hakansson75@hotmail.com 070-3431975
Torsby Lena Olsson 072-2146359
Torsby Lina Saeves lina.saeves@hotmail.com 070-7809336
Torsby Carina Berglund cabe@telia.com
Åmål Lena Alm gatansolja@hotmail.com 070-55 75 761
Årjäng Lena Sundsrud
Årjäng Veronica Arenander
Årjäng Wenche Jacobsen wenche-jacobsen@hotmail.com
Uppdaterad 2017-06-11