Bruks B; Sph-Rph-Sök, EJ skydd.
Bruks A; samtliga grupper
Ptr; Patrullhundstävling
Klubb Namn Mejl Telefon Behörighet
Arvika Anna Nilsson jan.anna@telia.com 073-0313766 B
Bengtsfors Erika Olsson erika-olsson@live.se 070-8869768 B
Bengtsfors Carina Thorp carina.thorp@hotmail.com 070-9900669 B
Bengtsfors Elisabeth Dahl rambech@home.se 070-4871968 B
Filipstad Mikael Carlsson mickebror@telia.com 070-6829029 B
Filipstad Annica Fallquist gylie@hotmail.com 073-0600586 B
Filipstad Marie-Louise Ståhlberg krimqito@gmail.com 070-5872612 B
Filipstad Tina Iversen tina.iversen@hotmail.se 070-545 72 17 B
Filipstad Catharina Wahlgren cattis.wahlgren@telia.com 070-3039937 B
Filipstad Hans Jonasson hj.utbildning@gmail.com 070-3085907 B
Grums Leon Thorin 12279@telia.com 070-5707132 B
Grums Stefan Axelsson axelsson.stefan@telia.com 070-5423411 B
Grums Dolores Axelsson dolores.axelsson@telia.com 070-6973858 B
Grums Ewa Melander Jansson ewaviggo@telia.com 070-2940990 B
Hagfors Urban Gillå urbangilla@msn.com A
Hagfors Britt Skålberg mannefall@spray.se 073-8487931 B
Hagfors Thorbjörn Sjökvist B
Hammarö Maria Nilsson maria.nilsson@gmx.com 073-5039193 B
Hällefors Sören Thiderman soren.thiderman@ovako.com 070-699 17 21 B
Hällefors Ing-Marie Andersson i-m-abrukshundar@live.se 070-290 12 11 B
Hällefors Ann-Britt Hansson annbritt_68@hotmail.com 073-0490720 B
Hällefors Jörgen Ekström  jorgen.ekstrom1@telia.com 070-575 02 62 B
Karlstad Anna Bohman anna.bohman@ekonomipartner.se 070-3293686 B
Karlstad Eva Svärd eva.k.svard@hotmail.com 070-3746662 B
Karlskoga Jörn Andersen jorn.andersen@glocalnet.net 070 537 76 28 B
Karlskoga Lennarth Sanfridsson l.sanfridsson@telia.com 072 550 23 45 B
Karlskoga Jan Ekberg jekberg@spray.se 070 490 31 56 B
Kil Kicki Axelsson kicki.axelsson@tele2.se 070-5914788 B
Kil Inga-Lena Olsson ingalena.olsson@gmail.com 070-5707089 B
Kil Roger Bönström bonstrom.66@hotmail.se 073-0320462 B
Kil Mats Dunghed matsdunghed@telia.com   070-6588519 B
Kristinehamn Maria Nilsson marianilsson46@hotmail.com 070-591 54 45 B
Kristinehamn Kjell Edström lillemor.edstrom@bredband.net 070-6726210 B
Kristinehamn Lillemor Edström lillemor.edstrom@bredband.net 070-774 22 39 B
Kristinehamn Morgan Samuelsson 0550/30174 B
Mellerud Gun Britt Strömblad 073-1832455 B
Mellerud Maria Ihrén criiz@live.se 070-5121689 B
Säffle Leif Karlsson leika125@hotmail.com 070-731 18 71 B/Ptr
Säffle Karl-Gustav Carlsson karl-gustav@gusab.nu 070-328 27 91 B/Ptr
Säffle Christina Söderqvist kicki.soderqvist@hotmail.com 073-332 81 07 B
Torsby Ingela Renhult ingela.renhult@gmail.com 070-5907794 B
Torsby Nina Weinholt n.weinholt@gmail.com 070-6873854 B
Torsby Marika Bornstedt bornstedt1970@hotmail.com 070-3834494 B
Torsby Marie Olsson marie.lof1@hotmail.com 070-8556595 B
Torsby Mats Olsson mats-olsson1@hotmail.com 072-7001139 A
Torsby Ray Olsson hassladalenskennel@gmail.com 070-7560925 B
Utöver ovan tävlingsledare, har samtliga Bruksprovsdomare behörighet som tävlingsledare
reviderad 2018-05-01